Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

İstanbul’da En Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

16 milyon gibi bir nüfusa sahip olan İstanbul’da kaza veya arıza durumlarında istenilen her an İstanbul oto çekici hizmetleri en hızlı şekilde size ulaşabilir. Çünkü firmamız İstanbul’da hizmet vermek için 365 gün 24 saat boyunca tek bir telefon ile ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Hızlı hizmet ve uygun fiyat, firmamızın en önemli iki kriterini oluşturmaktadır.

Tek bir telefon sayesinde firmamıza ulaştığınız andan itibaren 30 dakika içerisinde çekici araçlarımız istediğiniz noktaya ulaşacaktır. Bu sayede İstanbul oto çekici hizmetlerini aldığınız andan itibaren aracınızın güvenilir bir noktaya transfer edilmesi ve sorununuzun çözülmesi sağlanacaktır.

Firmamız üzerinden hizmet alacağınız an telefonunuzda web sayfamız üzerinde paylaşılmış olan numarayı tuşlamanız yeterli olacaktır. 7/24 size cevap verecek çağrı personellerimiz ile görüştükten sonra İstanbul oto çekici hizmetleri bulunduğunuz noktaya hızlı bir şekilde ulaşır. Ulaşan araçlarımız aracın bulunduğu noktadan aktarılması istediğiniz noktaya bağlı şekilde kilometre hesabı gerçekleştirmek ile birlikte en uygun fiyatlı hizmetleri sunacaktır.

20 yılı aşkın bir şekilde tecrübelere sahip olan firmamız, her zaman aynı standartlar ile size hizmet vermek için sistematik çalışma yapısını korumaktadır. Bu sayede her zaman 30 dakika içerisinde İstanbul oto çekici hizmetlerinin size ulaşması mümkün olmaktadır. Profesyonel yapısı ile firmamız tecrübelerini her zaman koruyarak, 39 ilçenin tümünde bugüne kadar on binlerce kişiye hizmet verme şansına sahip olmuştur.

İstanbul Oto Çekici Hizmetleri İçin Püf Noktaları

Trafik kazası, araç arızası veya lastik patlama gibi durumlar ile karşılaştığınızda, İstanbul oto çekici hizmetlerine ulaşabilmeniz için öncelikle telefon ile iletişim kurmanız gerekir. Bu iletişim sırasında personellerimizin size bildirdiği noktalara riayet ederek, aracınızı taşınmaya hazır bir hale getirebilirsiniz. Bu noktalar arasında güvenlik önlemlerinin alınması, araç hazırlığının yapılması ve telaşa mahal vermeyecek şekilde belirli noktaların hazır hale getirilmesi bulunur.

Örnek olarak trafik kazası ile karşılaştığınız durumlarda İstanbul oto çekici hizmetlerine başvurduğunuzda, öncelikle kaza yerinde kaza tutanağı tutulmalı, polis başvurusu gerçekleştirilip tüm resmi işlemler tamamlanmalıdır. Sonrasında aracın otopark veya oto servis işletmesine taşınması için hazırlık yapılabilir. Çekici araçları bulunduğunuz noktaya ulaşana kadar aracı güvenli bir noktaya alarak etrafında güvenlik önlemleri oluşturmanız gerekir.

Kaza yapmış aracın etrafında reflektörler ve uyarı levhaları ile güvenlik önlemleri oluşturulduktan sonra 30 dakika süre dahilinde çekici araçların size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya ulaşan İstanbul oto çekici hizmetleri, aracınızı güvenli bir şekilde taşıma aracına yükledikten sonra belirtilen noktaya nakil işlemini gerçekleştirecektir.

İstanbul Oto Çekici Hizmetleri İçin Daha Uygun Fiyat Ödeyemezsiniz

İstanbul’un 39 ilçesinde hizmet verdiğimizi belirttiğimiz gibi 39 ilçe içerisinde yer alan İstanbul oto çekici işletmelerini araştırdığınızda, firmamız kadar uygun fiyatlı hizmet veren bir işletme ile karşılaşmanız zor olacaktır. Firmamız, marka veya modeli değişmeden çekici araçlarımızın boyutlarına uygun kapasitede olan tüm araçların taşınması için hizmet verebilmektedir.

Firmamızın İstanbul oto çekici hizmetlerini sunduğu noktalar arasında lastik patlaması, motor arızası, araç arızalanma durumları, araç kitlenme ve trafik kazası gibi tüm trafik sorunları yer almaktadır. Özellikle keşmekeş İstanbul trafiği içerisinde sinir ve stres yaşamadan firmamıza ulaştığınızda, en kısa sürede size çözüm sunulacak ve gününüzü daha kolay bir şekilde tamamlamanız sağlanacaktır.

Firmamız, İstanbul oto çekici hizmetlerini ayağınıza ulaştırdıktan sonra fiyatlarımız mesafe ve süre gibi kriterlere göre belirlenmektedir. Önemli olan nokta; müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına mağduriyet yaşatmayacak bir şekilde uygun fiyatların oluşturulmasıdır.

Call Now ButtonHEMEN ARA