Motor Arızalanırsa Ne Yapılır? - İstanbul Oto Çekici

Motor Arızalanırsa Ne Yapılır?

Motor Arızalanırsa Ne Yapılır ve İstanbul Oto Çekici Desteği Nereden Alınır?

Araç kullanımı günümüzde bir lüks olmaktan öte bir gerekliliktir. Fakat araçlarımızın işe giderken, yük taşırken, yolcu taşırken, ya da bir noktadan başka bir noktaya giderken aniden arızalanabiliyor. Araçlarımızda meydana gelebilecek arızalar çok çeşitli nedenlere dayanabilir. En sık rastlanan ise motor arızasıdır. Motor, her tür aracın beyni, kalbi olarak tarif edilebilir. Çünkü motor çalışmadığı taktirde bir aracın diğer aksamlarının her birisi sapasağlam olsa dahi araç hareket edemez. Aynı zamanda masraf olarak da araçlardaki arızalar içinde en masraflı olan motor arızasıdır. Kimi zaman motor tamamen kullanılamaz hale gelir ve aracın motoru tamamen değiştirilmek zorunda bile kalınabilir. Motor arızalarında yapılan en büyük hata ısrarla aracı çalıştırmaya uğraşmaktır. Oysa motor arızasıyla karşılaştığınızda sorun çok büyük olabilir. Aracınızı çalıştırmaya zorlamak aracınızın hurdaya çıkmasına, hatta yangın çıkmasına dahi sebep olabilir. Bu yüzden aracınızı zorlamayıp oto çekici numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz en isabetli karardır. Personellerimiz hemen harekete geçecekler ve adresinize ulaşacaklardır. İstanbul oto çekici olarak İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun ekiplerimiz imdadınıza yetişecek, aracınızı dilediğiniz servise götürecek, gerekli bakımların yapılmasını sağlayacaktır.

Ümraniye Oto Kurtarıcı Hizmetleri ve Detayları

Araçlarda meydana gelen arızalar sadece sahibini mağdur etmez. Bunun yanında kimi zaman trafiğin akışını engelleyebilir, diğer araçları ve sürücüleri risk altına alabilir. Bu durumlarda yapılması gereken ilk iş aracın yolun kenarına çekilmesidir. Özellikle işlek bir yolda kalınmışsa yol kenarına çekilen aracın dörtlülerinin yakılması gerekir. Araçta bulunan reflektörlerin trafiğin akış yönüne uygun biçimde konulması gerekir. Bunlar diğer araçların sizin aracınızı fark etmelerini ve ona göre dikkatli olmalarını sağlayacaktır. Yine aracınızın kaputunu açmanız hem diğer sürücüler hem de trafik polisleri veya jandarmalar tarafından aracınızda bir sorun olduğunun anlaşılmasını sağlayacaktır. Bütün bu çevresel önlemleri aldıktan sonra yapmanız gereken ilk iş firmamızı arayarak Ümraniye oto kurtarıcı ihtiyacınız olduğunu belirtmek ve adresinizi vermek olmalıdır. Firmamız sadece yolda kalma durumlarında hizmet vermiyor. Her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da yoğun İstanbul trafiğinde hemen her gün onlarca trafik kazası meydana geliyor. Oluşan trafik kazalarında çoğu zaman araçların kaza mahallinden alınarak servise götürülmesi gerekiyor. Bu, hem kazanın oluştuğu alanın açılması, trafik akışının normale döndürülmesi için gerekli oluyor hem de kazaya karışan araçların tamir edilip kullanılabilir hale getirilmesi için şart oluyor. Trafik kazası anında araçların durumuna göre, düştükleri konuma, savruldukları yere göre müdahale edilmesi gerekir ki bu hem tecrübe hem de ekipman gerektirir. Çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform, oto transfer çekicisi gibi çekici çeşitleriyle müdahale edilmesi gerekebilir. Biz İstanbul oto çekici olarak yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamız, araçlarınızın markası ve modeli fark etmeksizin tamamına her şart altında en doğru çekici hizmetini sağlamaktadır. Bu bakımdan bazı hizmet seçeneklerimiz şunlardır:

  • Çekici Hizmeti: İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun çekicilerimiz 7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
  • Kaza Çekici Hizmeti: Trafik kazası geçirmeniz durumunda çekicilerimiz en hızlı şekilde adresinize ulaşarak müdahale ediyor.
  • Motorsiklet Çekici Hizmeti: İstanbul’un tüm semtleriyle birlikte Ümraniye oto kurtarıcı olarak Ümraniye’de de motorlarınız için çekici desteği verilmektedir.

İstanbul Oto Çekici İle Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet Ayrıcalığı

Ümraniye oto kurtarıcı olarak 20 yıllık tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Her şart altında en doğru çekici hizmetini veriyoruz. Çünkü çekici hizmeti alımlarında en çok karşılaşılan problemlerden birisi çekme anında araçların zarar görmesidir. Doğru noktalardan doğru müdahaleler yapılmadığı, iş bilmez kişilerin yanlış ekipmanla müdahale yapmaya kalkıştığı anlarda araçlar zarar görebilmektedir. Çizikler, ezilmeler olabilmektedir. Firmamız hızlı hizmet uygun fiyat ayrıcalığını hizmet kalitesiyle de sizlere sunmaktadır. İstanbul oto çekici firmamızdan alacağınız çekici hizmetlerinde ücretlendirmeler mesafeye ve saate göre değişiklik göstermektedir. Aracınızın alınacağı adres ile servis arasındaki mesafe arttıkça ücretlendirme de artacaktır. Yine mesai saatleri dışında, akşam ve geceleri verilen hizmetlerde ücretlendirme gündüze göre biraz daha fazla olacaktır. Fakat firmamız, yaşadığınız mağduriyete binaen daha fazla mağdur olmamanız adına bölgede bulabileceğiniz en uygun oto çekici fiyatlarını sizlere sunmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA