Arabanın Lastiği Patlarsa Neler Yapılabilir? - İstanbul Oto Çekici

Arabanın Lastiği Patlarsa Neler Yapılabilir?

Arabalar ilerlemesini sağlayan en önemli parça olan lastikler çeşitli nedenlerle zaman içinde yıpranmaya, dışarıdan gelen darbelere veya içindeki havanın basıncı nedeniyle zayıfladığı noktalarından patlayabilmektedir. Her zaman şiddetli bir şekilde gerçekleşmeyen bu lastik patlamaları lastiğin havasının yavaş bir şekilde inmesiyle kendini gösterebilir. Lastiklerinin havasının indiğinin farkına varan kişiler öncelikle bir benzin istasyonu ya da lastikçiye uğrayarak lastiklerine tekrar hava basabilirler. Bir süre sonra aracın lastiğinin havası yine iniyorsa bu durumda patlak lastiğin mutlaka değiştirilmesi ve tamir edilmesi gerekir. Bu noktada istanbul oto çekici gibi çözümler bulmak konfor açısından en güvenli yere aracınızla birlikte ulaşmayı kolaylıkla sağlayacaktır.

Aracın lastiğinin patladığından kesin bir şekilde emin olan kişilerin bu noktada öncelikle hemen hemen her aracın bagajında yer alan stepnelerle bir süre daha yoluna devam etmesini sağlaması gerekmektedir. Daha önce araçlarının lastik değişimlerini yapmış olan kişiler için son derece kolay olan bu stepne lastik değişimi ilk kez bu değişimi yapacak kişilerin için zorlu olabilir. İşte bu noktada araçlarınızın tekrar yola devam etmesi için lastik değişimi yapmanıza gerek kalmaması için bizler ümraniye oto kurtarıcı firması olarak belirttiğiniz adreslere en kısa sürede erişim sağlıyoruz. Yararlanabileceğiniz çekici hizmetlerimizle birlikte yine sizin isteğiniz doğrultusunda araçların evlerinize, sanayiye ya da yakın mesafede bulunan lastikçi gibi alanlara götürebiliyoruz.

Oto Çekici Beklenirken Neler Yapılmalı?

Aracın lastiğinin patladığından emin olduktan sonra araçla ilerlemek aracın jantlarına zarar vereceği ve güvenli sürüşten uzak bir şekilde çeşitli tehlikelerle karşılaşmaya sebep olacağı için mutlaka bundan kaçınmak gerekmektedir. Bu sebeple aracın lastiğinin patladığı yerde öncelikle mümkün yol kenarına çekilmesi sağlanmalıdır. Bu noktada aracın dörtlü flaşörlerinin yanık olması ya da aracın yolda bir kısmının ya da tamamının kaldığı durumlarda aracın önüne ve arkasına ikaz işaretlerinin konulması gerekmektedir. Bu tür işlemleri yapmak istanbul oto çekici firmamızı aradığınızda bizlerin genellikle karayollarının belirli bölümlerinde gerçekleşen araç lastiği patlamalarında yaşadığımız adres bulma zorluklarını da kolaylaştıracaktır.

Bizler ümraniye oto kurtarıcı olarak sizlere en yakın mesafede bulunan çekici araçlarımızla müdahalede bulunduğumuz için araçlarınızla yolda kaldığınız anlarda yaşadığınız mağduriyetlerin de en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz. Tamamı alanında deneyimli çekici personelimiz aracınızı sorunsuz bir şekilde çekiciye aktarmakta ve araçlarınızın patlak lastiklerini nerede ve nasıl tamir ettireceğinizi öğrenmek istediğinizde de sizlere rehberlik edebilmektedir. Çekicilerle çıktığınız yolculuk içerisinde aracınızın lastiğini tamir ettirebileceğiniz yerler hakkında bilgi alabilir ve yine tamamen sizin kendi taleplerinize göre çekicinin gideceği yerin belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin tüm bu noktalarda en iyi desteği almanızı sağlıyoruz.

Oto Çekiciler Hangi Durumlarda Destek Verebilir?

İstanbul’da çekici hizmetini bütün deneyimi ile birlikte yüzde yüzünü vererek sunan firmamız sadece araç lastiklerinin patlaması durumunda istanbul oto çekici desteğini vermemektedir. Aynı zamanda firma olarak araçların ilerlemesinin mümkün olmadığı durumlarda kazalara yönelik çekici hizmetlerimizden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Böylece çok kısa süreler içerisinde trafik kazalarının etkilerini en kolay şekilde atlatabilmeniz de mümkün olabiliyor. Tüm otomobiller için kusursuz bir şekilde vermekte olduğumuz çekici hizmetlerimizi aynı zamanda motosiklet araçları için de sunabiliyoruz. Özellikle bir noktaya çekilmesinde zorluk yaşanan ağır motosikletlerin karıştığı kazalarda ya da bu motosikletlerde meydana gelen lastik patlamalarında motosikletlerin çekiciye yüklenmesini sağlayıp en kısa sürede çözüm üretmenizi de mümkün hale getiriyoruz.

Kazaları önlemek mümkün olmasa da bizler ümraniye oto kurtarıcı olarak araç lastiklerinin patlamasına karşı tedbirli olmanız adına sizleri de uyarıyoruz. Burada araç lastiklerinin ömürlerinin yaklaşık 45 ile 50 bin km arasında olduğuna dikkat çekiyor ve araç lastiklerinin basınç seviyelerini mutlaka kontrol etmeniz gerektiğini sizlere açıklıyoruz. Lastiklerin patlamasını tetikleyebilecek olan araçların aşırı bir şekilde yüklenmesi gibi durumlara karşı da önlem almanızı tavsiye ediyoruz. Her sürüş öncesi aracın etrafında bir kez dönerek tüm lastikleri basınçları ve havaları ile birlikte yola çıkmadan kontrol etmek güvenli bir sürüş yapmanızdan da emin olmanızı sağlayacaktır. Yine de tüm teker patlamalarında bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA