Kadıköy Oto Çekici

7/24 Kadıköy Oto Çekici

7/24 Kadıköy Oto Çekici

Kadıköy oto çekici araçların bir yerden bir yere taşınımı konusunda sizlere uzman bir hizmet sunuyor. Yol yardımı, araba çekici, oto çekici ya da oto kurtarıcı olarak adlandırılan araçlar ‘’çekici’’ sınıfında değerlendirilir. Hareket halinde olmayan aracın bir yerden başka yere taşınması için çekiciler kullanılır. Eğer araç kaza ya da arıza yapmışsa çekiciler çağırılır.

Kadıköy Oto Çekici
Kadıköy Oto Çekici

Oto çekiciler özel mekanizmaları olan araç türleridir. Bazıları hidrolik sistemle aracı kaldırıp taşır. Bazıları ise elektirik sistemiyle çalışır. Çekici araçların kasa sistemi diğerlerine göre değişiklik gösterir. Sabit kasalı çekiciler, kasalı çekiciler ve ahtapot çekiciler arasından istenilen özelliğe bağlı olarak seçim yapmak mümkündür. İstanbul oto çekici konusunda profesyonel bir hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizler sizin için uygun olanı belirleriz.

Kadıköy Oto Çekici Araçları Hangi Durumlarda Çeker?

Kadıköy oto çekici araçların beklenmedik arıza ya da kaza durumlarında sizlere yardımcı olur. Peki oto çekici araçları ne zaman çeker? Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Yaya kaldırımı ya da yaya geçitlerine park edilmiş olan araçları çeker.
  • Toplu taşıma araçları, dolmuş durakları ya da belirlenmiş taksiler de bulunan araçlar çekilir.
  • Tünellerin giriş ve çıkışları, köprü girişleri ya da kavşak bölgesinde bulunan arabalar çekilir.
  • Eğer araçlar engelliler için ayrılmış özel alanlara park edilmişse çekilir.
  • Özel olarak belirtilen ‘’park edilmez’’ levhalarının altına bırakılan yerlerdeki arabalar çekiciler tarafından çekilir.

Kadıköy oto çekici trafikte çoğu zaman karşılaşılan araba çekme işleri için ideal bir hizmet sunar. Arıza yapan ya da kaza yapan araçları uygun bir şekilde taşır. Kadıköy oto çekici sayesinde trafik sıkışmaz. Aracınızı sorun yaşamadan taşıtabilirsiniz.

Günümüzde araç sayısının artmasıyla birlikte oto çekicilerin de sayısı artmıştır. Bu gibi durumlar trafiğin aksamasını engeller. Araçların güvenliği sağlanır. Her türden araç çekici mevcuttur. Kadıköy oto çekici sizlere en kısa sürede en yakın personellerini yönlendirir. Böylece mağduriyet durumu ortadan kalkar. Trafikteki aksama olmaz. Aracınız istediğiniz yere en kısa sürede ulaştırılır. Eğer aracınızla yolda kaldıysanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kadıköy yol yardım konusunda profesyonel hizmet arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Oto Çekiciyle Profesyonel Hizmet

İstanbul oto çekici zor durumlarda yanınızdadır. Günümüzde araç sayısının artmasıyla trafikte birçok olumsuz durumla karşılaşmanız mümkündür. Trafik kazaları ya da araçların bozulması da bunlar arasında yer alır. Araç çekiciler de tam da bu durumlar için tercih edilen hizmetlerdendir. İstanbul oto çekici yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir.

 Trafikte her aracı çekmek için farklı tipten çekiciler vardır. Dört farklı  oto çekicisi mevcuttur. İlki oto transferdir. Bu çekicideki hidrolik makaralı vinç sayesinde araç kaldırılır. Ardından platforma bırakılır. Eğer araç indirilecekse makarası gevşetilir ve araç indirilir. İkincisi ise çatallı çekicidir. Çekicideki çatal aracın altına doğru uzatılır. Sonra çakalla kaldırılan araç, çekicinin kasasına konulur. Bu sistem yolun yapısına göre aracı sağa ya da sola alabilir. Çatallı sistemin kumandası da mevcuttur. Üçüncü çekici vinçli kayar platformdur. Bu çekiciyle araç yolda kalmasına rağmen az da olsa hareket ettirilir. Araçlar çekici deki kayar platforma yüklenir. Çekicinin arkasındaki çift çekerleğin olması aynı anda iki aracın taşınmasını sağlar. Dördüncü ise tepeden çekicidir. Hemen hemen her yer de kullanılandır. Tepeden olan vinç dört lastiğe bağlanır. Araç yukarı çekilip platforma yüklenir. İstanbul oto çekici aracın mevcut özelliklerine bağlı olarak sizin için en uygun olanı seçer.

Call Now ButtonHEMEN ARA