Kadıköy Oto Çekici

7/24 Kadıköy Oto Çekici

7/24 Kadıköy Oto Çekici

Kadıköy oto çekici araçların bir yerden bir yere taşınımı konusunda sizlere uzman bir hizmet sunuyor. Yol yardımı, araba çekici, oto çekici ya da oto kurtarıcı olarak adlandırılan araçlar ‘’çekici’’ sınıfında değerlendirilir. Hareket halinde olmayan aracın bir yerden başka yere taşınması için çekiciler kullanılır. Eğer araç kaza ya da arıza yapmışsa çekiciler çağırılır.

Kadıköy Oto Çekici
Kadıköy Oto Çekici

Oto çekiciler özel mekanizmaları olan araç türleridir. Bazıları hidrolik sistemle aracı kaldırıp taşır. Bazıları ise elektirik sistemiyle çalışır. Çekici araçların kasa sistemi diğerlerine göre değişiklik gösterir. Sabit kasalı çekiciler, kasalı çekiciler ve ahtapot çekiciler arasından istenilen özelliğe bağlı olarak seçim yapmak mümkündür. İstanbul oto çekici konusunda profesyonel bir hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizler sizin için uygun olanı belirleriz.

Kadıköy Oto Çekici Araçları Hangi Durumlarda Çeker?

Kadıköy oto çekici araçların beklenmedik arıza ya da kaza durumlarında sizlere yardımcı olur. Peki oto çekici araçları ne zaman çeker? Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Yaya kaldırımı ya da yaya geçitlerine park edilmiş olan araçları çeker.
  • Toplu taşıma araçları, dolmuş durakları ya da belirlenmiş taksiler de bulunan araçlar çekilir.
  • Tünellerin giriş ve çıkışları, köprü girişleri ya da kavşak bölgesinde bulunan arabalar çekilir.
  • Eğer araçlar engelliler için ayrılmış özel alanlara park edilmişse çekilir.
  • Özel olarak belirtilen ‘’park edilmez’’ levhalarının altına bırakılan yerlerdeki arabalar çekiciler tarafından çekilir.

Kadıköy oto çekici trafikte çoğu zaman karşılaşılan araba çekme işleri için ideal bir hizmet sunar. Arıza yapan ya da kaza yapan araçları uygun bir şekilde taşır. Kadıköy oto çekici sayesinde trafik sıkışmaz. Aracınızı sorun yaşamadan taşıtabilirsiniz.

Günümüzde araç sayısının artmasıyla birlikte oto çekicilerin de sayısı artmıştır. Bu gibi durumlar trafiğin aksamasını engeller. Araçların güvenliği sağlanır. Her türden araç çekici mevcuttur. Kadıköy oto çekici sizlere en kısa sürede en yakın personellerini yönlendirir. Böylece mağduriyet durumu ortadan kalkar. Trafikteki aksama olmaz. Aracınız istediğiniz yere en kısa sürede ulaştırılır. Eğer aracınızla yolda kaldıysanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kadıköy yol yardım konusunda profesyonel hizmet arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Oto Çekiciyle Profesyonel Hizmet

İstanbul oto çekici zor durumlarda yanınızdadır. Günümüzde araç sayısının artmasıyla trafikte birçok olumsuz durumla karşılaşmanız mümkündür. Trafik kazaları ya da araçların bozulması da bunlar arasında yer alır. Araç çekiciler de tam da bu durumlar için tercih edilen hizmetlerdendir. İstanbul oto çekici yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir.

 Trafikte her aracı çekmek için farklı tipten çekiciler vardır. Dört farklı  oto çekicisi mevcuttur. İlki oto transferdir. Bu çekicideki hidrolik makaralı vinç sayesinde araç kaldırılır. Ardından platforma bırakılır. Eğer araç indirilecekse makarası gevşetilir ve araç indirilir. İkincisi ise çatallı çekicidir. Çekicideki çatal aracın altına doğru uzatılır. Sonra çakalla kaldırılan araç, çekicinin kasasına konulur. Bu sistem yolun yapısına göre aracı sağa ya da sola alabilir. Çatallı sistemin kumandası da mevcuttur. Üçüncü çekici vinçli kayar platformdur. Bu çekiciyle araç yolda kalmasına rağmen az da olsa hareket ettirilir. Araçlar çekici deki kayar platforma yüklenir. Çekicinin arkasındaki çift çekerleğin olması aynı anda iki aracın taşınmasını sağlar. Dördüncü ise tepeden çekicidir. Hemen hemen her yer de kullanılandır. Tepeden olan vinç dört lastiğe bağlanır. Araç yukarı çekilip platforma yüklenir. İstanbul oto çekici aracın mevcut özelliklerine bağlı olarak sizin için en uygun olanı seçer.

Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

İstanbul’da En Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

16 milyon gibi bir nüfusa sahip olan İstanbul’da kaza veya arıza durumlarında istenilen her an İstanbul oto çekici hizmetleri en hızlı şekilde size ulaşabilir. Çünkü firmamız İstanbul’da hizmet vermek için 365 gün 24 saat boyunca tek bir telefon ile ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Hızlı hizmet ve uygun fiyat, firmamızın en önemli iki kriterini oluşturmaktadır.

Tek bir telefon sayesinde firmamıza ulaştığınız andan itibaren 30 dakika içerisinde çekici araçlarımız istediğiniz noktaya ulaşacaktır. Bu sayede İstanbul oto çekici hizmetlerini aldığınız andan itibaren aracınızın güvenilir bir noktaya transfer edilmesi ve sorununuzun çözülmesi sağlanacaktır.

Firmamız üzerinden hizmet alacağınız an telefonunuzda web sayfamız üzerinde paylaşılmış olan numarayı tuşlamanız yeterli olacaktır. 7/24 size cevap verecek çağrı personellerimiz ile görüştükten sonra İstanbul oto çekici hizmetleri bulunduğunuz noktaya hızlı bir şekilde ulaşır. Ulaşan araçlarımız aracın bulunduğu noktadan aktarılması istediğiniz noktaya bağlı şekilde kilometre hesabı gerçekleştirmek ile birlikte en uygun fiyatlı hizmetleri sunacaktır.

20 yılı aşkın bir şekilde tecrübelere sahip olan firmamız, her zaman aynı standartlar ile size hizmet vermek için sistematik çalışma yapısını korumaktadır. Bu sayede her zaman 30 dakika içerisinde İstanbul oto çekici hizmetlerinin size ulaşması mümkün olmaktadır. Profesyonel yapısı ile firmamız tecrübelerini her zaman koruyarak, 39 ilçenin tümünde bugüne kadar on binlerce kişiye hizmet verme şansına sahip olmuştur.

İstanbul Oto Çekici Hizmetleri İçin Püf Noktaları

Trafik kazası, araç arızası veya lastik patlama gibi durumlar ile karşılaştığınızda, İstanbul oto çekici hizmetlerine ulaşabilmeniz için öncelikle telefon ile iletişim kurmanız gerekir. Bu iletişim sırasında personellerimizin size bildirdiği noktalara riayet ederek, aracınızı taşınmaya hazır bir hale getirebilirsiniz. Bu noktalar arasında güvenlik önlemlerinin alınması, araç hazırlığının yapılması ve telaşa mahal vermeyecek şekilde belirli noktaların hazır hale getirilmesi bulunur.

Örnek olarak trafik kazası ile karşılaştığınız durumlarda İstanbul oto çekici hizmetlerine başvurduğunuzda, öncelikle kaza yerinde kaza tutanağı tutulmalı, polis başvurusu gerçekleştirilip tüm resmi işlemler tamamlanmalıdır. Sonrasında aracın otopark veya oto servis işletmesine taşınması için hazırlık yapılabilir. Çekici araçları bulunduğunuz noktaya ulaşana kadar aracı güvenli bir noktaya alarak etrafında güvenlik önlemleri oluşturmanız gerekir.

Kaza yapmış aracın etrafında reflektörler ve uyarı levhaları ile güvenlik önlemleri oluşturulduktan sonra 30 dakika süre dahilinde çekici araçların size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya ulaşan İstanbul oto çekici hizmetleri, aracınızı güvenli bir şekilde taşıma aracına yükledikten sonra belirtilen noktaya nakil işlemini gerçekleştirecektir.

İstanbul Oto Çekici Hizmetleri İçin Daha Uygun Fiyat Ödeyemezsiniz

İstanbul’un 39 ilçesinde hizmet verdiğimizi belirttiğimiz gibi 39 ilçe içerisinde yer alan İstanbul oto çekici işletmelerini araştırdığınızda, firmamız kadar uygun fiyatlı hizmet veren bir işletme ile karşılaşmanız zor olacaktır. Firmamız, marka veya modeli değişmeden çekici araçlarımızın boyutlarına uygun kapasitede olan tüm araçların taşınması için hizmet verebilmektedir.

Firmamızın İstanbul oto çekici hizmetlerini sunduğu noktalar arasında lastik patlaması, motor arızası, araç arızalanma durumları, araç kitlenme ve trafik kazası gibi tüm trafik sorunları yer almaktadır. Özellikle keşmekeş İstanbul trafiği içerisinde sinir ve stres yaşamadan firmamıza ulaştığınızda, en kısa sürede size çözüm sunulacak ve gününüzü daha kolay bir şekilde tamamlamanız sağlanacaktır.

Firmamız, İstanbul oto çekici hizmetlerini ayağınıza ulaştırdıktan sonra fiyatlarımız mesafe ve süre gibi kriterlere göre belirlenmektedir. Önemli olan nokta; müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına mağduriyet yaşatmayacak bir şekilde uygun fiyatların oluşturulmasıdır.

En Hızlı İstanbul Oto Çekici

En Hızlı İstanbul Oto Çekici

Tüm Şehirde Bilinen En Hızlı İstanbul Oto Çekici

İstanbul gibi trafik karmaşasının sınırlarının bulunmadığı bir kentte sıkıntılı durumlarda İstanbul oto çekici hizmetlerinin en hızlı sürede ulaşması talep edilmektedir. Örneğin Şişli gibi bir ilçede trafiğin en yoğun olduğu bir noktada aracınızda arıza ile karşılaştığınızda, hızlı bir şekilde o noktadan uzaklaşmak istersiniz. İşte bu gibi bir durumda oto çekici hizmetlerinin de en hızlı şekilde size ulaşması gerekir.

Firmamız İstanbul’da stresli günler yaşamanızı engelleyebilmek amacıyla İstanbul oto çekici hizmetleri konusunda şehrin bilinen en hızlı standartları ile size hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda hizmet standartlarımız arasında bulunduğunuz noktaya en geç 30 dakika içerisinde ulaşma garantisi sağlıyoruz. Yani siz karşılaştığınız arıza veya kaza gibi durumlarda pratik bir şekilde ilk çözümlemeleri gerçekleştirene kadar biz orada oluyoruz.

Aracınız yolda kaldığı anda aracınızı daha fazla yormadan ve daha büyük arızalar yaşamdan en uygun noktaya çekmeli ve güvenlik önlemleri almalısınız. Bu an sonrasında web sayfamız üzerinde bulunan veya telefonunuza kaydetmiş olduğunuz numaramıza ulaşmanız ile birlikte 30 dakika süre içerisinde hemen yanınızda olacağız. Firmamız sayesinde İstanbul oto çekici size ulaşana kadar geçen süre içerisinde aracınızın etrafında reflektör ve uyarı levhaları gibi yardımcılar ile güvenlik önlemleri alabilirsiniz.

Firmamız, gelişen teknolojileri kullanabilmek adına İstanbul oto çekici hizmetlerinde WhatsApp hattı üzerinden sizinle çok daha hızlı bir şekilde iletişim kurmayı da tercih etmektedir. Bu sayede bulunduğunuz noktayı tarif edebilmek ve ayrıntılı bilgi verebilmek için konum paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen konuma çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilen firmamız, nokta atış gerçekleştirecek şekilde İstanbul oto çekici çözümünü ayağınıza getirecektir.

Ulaşım Konusunda Da En Hızlı İstanbul Oto Çekici

Sadece bulunduğunuz noktaya ulaşmak konusunda değil İstanbul oto çekici hizmetlerinde istediğiniz noktaya size ulaştırmak konusunda da çok hızlı ve güvenilir bir yapı ile hizmet veriyoruz. Eğitim, tecrübe ve hassasiyet ile birleştirilmiş bir davranış modeli sağlayan personel yapımız sayesinde hizmetlerimizde güven ve hız en önemli kriterleri oluşturmaktadır.

Bugün İstanbul’un 39 ilçesinde İstanbul oto çekici hizmetlerinin verilebilmesi için onlarca farklı araç ile geniş bir parkura sahip olan işletmemiz, günümüze kadar 20 yıllık tecrübe içerisinde on binlerce kişi için hizmet sunmuştur. Bu nedenle firmamız şoförleri ve personelleri, İstanbul trafiğini çok iyi bilen, bu trafik içerisinde en hızlı ulaşımı gerçekleştirebilen ve size en kolay şekilde ulaşan personellerdir.

7/24 En Hızlı İstanbul Oto Çekici

Normal durumlarda genellikle İstanbul oto çekici hizmetleri gündüz saatlerinde yani gün içerisindeki mesai saatlerinde talep edilecek bir hizmet gibi görünmektedir. Ancak bu hizmet, 7/24 acil şekilde sunulması gereken bir hizmet olarak kabul edilmelidir. Bu nedenle firmamız sizlere 365 gün boyunca 24 saat hizmet verecek bir standarda sahiptir. Örneğin, gecenin saat dördünde aracınızda karşılaştığınız arıza durumunda telaşa kapılmadan tek bir telefonla firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Firmamız tarafından İstanbul oto çekici hizmetlerinde ön planda tutulan en önemli nokta, saatin kaç olduğu veya sizin hangi noktada bulunduğunuz değil nasıl bir durumda bulunduğunuzdur. Çünkü bu sayede size daha iyi yardım edebilir ve bulunduğunuz noktaya bağlı şekilde size doğru öneriler vererek çözüm oluşturabiliriz. Yani örnek olarak aracınız motor arızası verdiyse ve hiç çalışmayan bir duruma geldiyse, yapabileceğiniz ayrıntıların neler olduğu ve almanız gereken önlemlerin neler olduğu size bildirilebilir. Bu sayede daha sıkıntısız bir şekilde İstanbul oto çekici hizmetlerini en geç 30 dakika bekleyeceğiniz bu süreci tamamlayabilirsiniz. Sonrasında en hızlı süre içerisinde aracınızçekici araçlarına yüklendikten sonra oto servis işletmesi, otopark veya garaj gibi bir noktaya ulaştırılacaktır.

Aracınız Şanzıman Arızası Veriyorsa Ne Yapmalısınız? - İstanbul Oto Çekici

Aracınız Şanzıman Arızası Veriyorsa Ne Yapmalısınız?

Araçlar, biz insanların hayatını kolaylaştırmak adına tasarlanan şeylerdir. Bir şeyleri kolay bir şekilde taşımak veya bir yerden başka bir yere ulaşmak için araçlar kullanılır. Araçlar vites geçişlerini ayarlayan sistem olarak şanzıman öne çıkar. Araçların hızlanması ile birlikte devri yükselir. Devri yükselen araç için vitesin yükselmesi ya da tersi durumda vitesin düşürülmesi şanzıman sistemi ile mümkün olur. Aracın sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için sorunsuz şekilde çalışması gereken sistemler içerisinde şanzıman da bulunur. Ancak araçlarda arıza yaşanması araçların sunduğu kolaylığı zorlaştırabilecek unsurlar arasında gösterilir. Araçları kullanırken tasarım özelliklerinden, yol durumundan ya da kullanılan sistemlerden dolayı araçlarda arıza görülmesi normaldir. Şanzıman ile ilgili olarak görülen problemler özellikle gelişmiş araçlar, şanzıman arıza ışığı yanacaktır. Şanzıman arıza ışığı, genel olarak çark ve benzeri şekillerden oluşmaktadır. Bu sorun ile karşılaşıldığında aracın kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Araçlar yaşanan şanzıman arızaların en önemli sorunlardandır. Şanzımanı sorunlu olan aracı hareket dahi ettirmek çok büyük maliyetler ile karşılaşılmasına neden olabilir. Bu gibi büyük maliyetler yaşamamak için İstanbul oto çekici ile sağlanan hizmetlerden faydalanmak daha doğru olacaktır. Şanzıman arızası yaşandığı durumda aracı uygun bir alana çekerek durmak tavsiye edilir. Ümraniye oto kurtarıcı ile irtibat sağlanarak aracın en yakın tamirciye çekilmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde yapılacak olan işlem aracın kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlayacaktır.

Araç Şanzıman Seçenekleri

İstanbul oto çekici farklı özelliklere sahip olan araçların kurtarılması ve istenilen yere taşınması hizmeti sağlanmaktadır. Günümüz teknolojisi araçların çok farklı özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmasını mümkün kılar. Bu teknolojiler ile birlikte araçlar manuel ve otomatik vites olmak üzere iki alt grup ile karşımıza çıkmaktadır. Şanzıman temel olarak vites kutusu anlamında kullanılmaktadır. Araçların vites geçişlerini sağlayan sistem olarak bilinir. Bu sistem için geçtiğimiz yıllarda en çok kullanılan sistem manuel vites sistemidir. Bu sistemde aracın hızı yükseldiğinde vites geçişi sürücü tarafından yapılır. Debriyaj sistemi kullanılarak araç vites yükseltilir. Tersi durum yaşadığında aracın vitesi düşürülmek için yine debriyaj ile birlikte geçiş sağlanabilir. Vitesin geçişi denildiğinde, şanzıman içerisinde bulunan çarklı sistem arasında geçiş yapılması anlaşılmaktadır. Vites değiştirme işlemi ile aracın vitesi ilgili çark alanına alınır. Otomatik vites araçlarda ise vites geçişi araç tarafından otomatik olarak sağlanır. Aracın hızı yükseldiği zaman vites geçiş ihtiyacı olduğunda sistem otomatik olarak geçiş sağlar. Bu şekilde araçta vites geçişi için sürücünün yapması gereken herhangi bir işlem olmadan, şanzıman otomatik olarak vites geçişi sağlamaktadır. Bazı araçlarda bu sistem tam otomatik olarak sağlanırken bazı araçlarda yarı otomatik olarak yapılır. Yarı otomatik şanzıman sistemi, manuel vites sistemi üzerine kurulmuş olan bir sistem olarak bilinir. Araçta manuel vitesi sistemine entegre edilmiş olan özel bir sistem ile vites geçişi sağlanır. Yani manuel sistemdeki vites geçişlerini aracın kendi içerisindeki elektronik sistemi sağlar. Bu şanzıman seçeneklerinin hangisini kullandığınızın bir önemi olmadan, arıza yaşadığınız durumlarda Ümraniye oto kurtarıcı ile araçlarınızı tamirciye taşıyabilirsiniz.

Araç Şanzıman Arızaları ve Tamir İşlemleri

İstanbul oto çekici, şanzıman sorunu yaşayan araçların güvenli şekilde çekilmesini sağlamaktadır. Şanzıman sorunu denildiğinde akla birkaç farklı arıza gelir. Manuel vites araçlarda aracın vitesinin geçişi sorunlu ise yani vites yükseltme ve düşürme sürecinde sorunlar yaşanıyorsa şanzıman sorunu var demektir. Vites geçişi sırasında sesler çıkması ya da vites geçişi yapılamaması bu sorunlar arasında gösterilebilir. Hem otomatik hem de manuel vites araçlarda araç istenilen seviyede hızlanmıyorsa ya da vites geçişi yapılamıyorsa şanzımanı sorunlu demektir. Şanzıman sorunu yaşayan araçlar Ümraniye oto kurtarıcı ile çekilmelidir. Araç kullanılmadan mutlaka en kısa sürede tamir edilmelidir. Şanzıman ile ilgili olarak arıza ışığı yandığında ya da şanzımandan ses geldiğinde tamirci ile irtibat kurmak gereklidir. Bunun içinde aracın kullanılmadan çekilmesi sağlanmalıdır. Çekilen araçlar güvenli bir şekilde yolculuk edebilmesi için de sabitlenmelidir. Bu şekilde çekilen araçlar tamir edilerek uzun süre sorunsuz kullanılabilir. Araçların vites geçişlerinde doğru şekilde işlem yapmak ve vites kullanımına dikkat etmek gerekir. Bu şekilde şanzıman sorunu yaşamadan güvenli şekilde araç kullanmak mümkün olur.

Motor Arızalanırsa Ne Yapılır? - İstanbul Oto Çekici

Motor Arızalanırsa Ne Yapılır?

Motor Arızalanırsa Ne Yapılır ve İstanbul Oto Çekici Desteği Nereden Alınır?

Araç kullanımı günümüzde bir lüks olmaktan öte bir gerekliliktir. Fakat araçlarımızın işe giderken, yük taşırken, yolcu taşırken, ya da bir noktadan başka bir noktaya giderken aniden arızalanabiliyor. Araçlarımızda meydana gelebilecek arızalar çok çeşitli nedenlere dayanabilir. En sık rastlanan ise motor arızasıdır. Motor, her tür aracın beyni, kalbi olarak tarif edilebilir. Çünkü motor çalışmadığı taktirde bir aracın diğer aksamlarının her birisi sapasağlam olsa dahi araç hareket edemez. Aynı zamanda masraf olarak da araçlardaki arızalar içinde en masraflı olan motor arızasıdır. Kimi zaman motor tamamen kullanılamaz hale gelir ve aracın motoru tamamen değiştirilmek zorunda bile kalınabilir. Motor arızalarında yapılan en büyük hata ısrarla aracı çalıştırmaya uğraşmaktır. Oysa motor arızasıyla karşılaştığınızda sorun çok büyük olabilir. Aracınızı çalıştırmaya zorlamak aracınızın hurdaya çıkmasına, hatta yangın çıkmasına dahi sebep olabilir. Bu yüzden aracınızı zorlamayıp oto çekici numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz en isabetli karardır. Personellerimiz hemen harekete geçecekler ve adresinize ulaşacaklardır. İstanbul oto çekici olarak İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun ekiplerimiz imdadınıza yetişecek, aracınızı dilediğiniz servise götürecek, gerekli bakımların yapılmasını sağlayacaktır.

Ümraniye Oto Kurtarıcı Hizmetleri ve Detayları

Araçlarda meydana gelen arızalar sadece sahibini mağdur etmez. Bunun yanında kimi zaman trafiğin akışını engelleyebilir, diğer araçları ve sürücüleri risk altına alabilir. Bu durumlarda yapılması gereken ilk iş aracın yolun kenarına çekilmesidir. Özellikle işlek bir yolda kalınmışsa yol kenarına çekilen aracın dörtlülerinin yakılması gerekir. Araçta bulunan reflektörlerin trafiğin akış yönüne uygun biçimde konulması gerekir. Bunlar diğer araçların sizin aracınızı fark etmelerini ve ona göre dikkatli olmalarını sağlayacaktır. Yine aracınızın kaputunu açmanız hem diğer sürücüler hem de trafik polisleri veya jandarmalar tarafından aracınızda bir sorun olduğunun anlaşılmasını sağlayacaktır. Bütün bu çevresel önlemleri aldıktan sonra yapmanız gereken ilk iş firmamızı arayarak Ümraniye oto kurtarıcı ihtiyacınız olduğunu belirtmek ve adresinizi vermek olmalıdır. Firmamız sadece yolda kalma durumlarında hizmet vermiyor. Her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da yoğun İstanbul trafiğinde hemen her gün onlarca trafik kazası meydana geliyor. Oluşan trafik kazalarında çoğu zaman araçların kaza mahallinden alınarak servise götürülmesi gerekiyor. Bu, hem kazanın oluştuğu alanın açılması, trafik akışının normale döndürülmesi için gerekli oluyor hem de kazaya karışan araçların tamir edilip kullanılabilir hale getirilmesi için şart oluyor. Trafik kazası anında araçların durumuna göre, düştükleri konuma, savruldukları yere göre müdahale edilmesi gerekir ki bu hem tecrübe hem de ekipman gerektirir. Çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform, oto transfer çekicisi gibi çekici çeşitleriyle müdahale edilmesi gerekebilir. Biz İstanbul oto çekici olarak yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamız, araçlarınızın markası ve modeli fark etmeksizin tamamına her şart altında en doğru çekici hizmetini sağlamaktadır. Bu bakımdan bazı hizmet seçeneklerimiz şunlardır:

  • Çekici Hizmeti: İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun çekicilerimiz 7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
  • Kaza Çekici Hizmeti: Trafik kazası geçirmeniz durumunda çekicilerimiz en hızlı şekilde adresinize ulaşarak müdahale ediyor.
  • Motorsiklet Çekici Hizmeti: İstanbul’un tüm semtleriyle birlikte Ümraniye oto kurtarıcı olarak Ümraniye’de de motorlarınız için çekici desteği verilmektedir.

İstanbul Oto Çekici İle Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet Ayrıcalığı

Ümraniye oto kurtarıcı olarak 20 yıllık tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Her şart altında en doğru çekici hizmetini veriyoruz. Çünkü çekici hizmeti alımlarında en çok karşılaşılan problemlerden birisi çekme anında araçların zarar görmesidir. Doğru noktalardan doğru müdahaleler yapılmadığı, iş bilmez kişilerin yanlış ekipmanla müdahale yapmaya kalkıştığı anlarda araçlar zarar görebilmektedir. Çizikler, ezilmeler olabilmektedir. Firmamız hızlı hizmet uygun fiyat ayrıcalığını hizmet kalitesiyle de sizlere sunmaktadır. İstanbul oto çekici firmamızdan alacağınız çekici hizmetlerinde ücretlendirmeler mesafeye ve saate göre değişiklik göstermektedir. Aracınızın alınacağı adres ile servis arasındaki mesafe arttıkça ücretlendirme de artacaktır. Yine mesai saatleri dışında, akşam ve geceleri verilen hizmetlerde ücretlendirme gündüze göre biraz daha fazla olacaktır. Fakat firmamız, yaşadığınız mağduriyete binaen daha fazla mağdur olmamanız adına bölgede bulabileceğiniz en uygun oto çekici fiyatlarını sizlere sunmaktadır.

Arabanın Lastiği Patlarsa Neler Yapılabilir? - İstanbul Oto Çekici

Arabanın Lastiği Patlarsa Neler Yapılabilir?

Arabalar ilerlemesini sağlayan en önemli parça olan lastikler çeşitli nedenlerle zaman içinde yıpranmaya, dışarıdan gelen darbelere veya içindeki havanın basıncı nedeniyle zayıfladığı noktalarından patlayabilmektedir. Her zaman şiddetli bir şekilde gerçekleşmeyen bu lastik patlamaları lastiğin havasının yavaş bir şekilde inmesiyle kendini gösterebilir. Lastiklerinin havasının indiğinin farkına varan kişiler öncelikle bir benzin istasyonu ya da lastikçiye uğrayarak lastiklerine tekrar hava basabilirler. Bir süre sonra aracın lastiğinin havası yine iniyorsa bu durumda patlak lastiğin mutlaka değiştirilmesi ve tamir edilmesi gerekir. Bu noktada istanbul oto çekici gibi çözümler bulmak konfor açısından en güvenli yere aracınızla birlikte ulaşmayı kolaylıkla sağlayacaktır.

Aracın lastiğinin patladığından kesin bir şekilde emin olan kişilerin bu noktada öncelikle hemen hemen her aracın bagajında yer alan stepnelerle bir süre daha yoluna devam etmesini sağlaması gerekmektedir. Daha önce araçlarının lastik değişimlerini yapmış olan kişiler için son derece kolay olan bu stepne lastik değişimi ilk kez bu değişimi yapacak kişilerin için zorlu olabilir. İşte bu noktada araçlarınızın tekrar yola devam etmesi için lastik değişimi yapmanıza gerek kalmaması için bizler ümraniye oto kurtarıcı firması olarak belirttiğiniz adreslere en kısa sürede erişim sağlıyoruz. Yararlanabileceğiniz çekici hizmetlerimizle birlikte yine sizin isteğiniz doğrultusunda araçların evlerinize, sanayiye ya da yakın mesafede bulunan lastikçi gibi alanlara götürebiliyoruz.

Oto Çekici Beklenirken Neler Yapılmalı?

Aracın lastiğinin patladığından emin olduktan sonra araçla ilerlemek aracın jantlarına zarar vereceği ve güvenli sürüşten uzak bir şekilde çeşitli tehlikelerle karşılaşmaya sebep olacağı için mutlaka bundan kaçınmak gerekmektedir. Bu sebeple aracın lastiğinin patladığı yerde öncelikle mümkün yol kenarına çekilmesi sağlanmalıdır. Bu noktada aracın dörtlü flaşörlerinin yanık olması ya da aracın yolda bir kısmının ya da tamamının kaldığı durumlarda aracın önüne ve arkasına ikaz işaretlerinin konulması gerekmektedir. Bu tür işlemleri yapmak istanbul oto çekici firmamızı aradığınızda bizlerin genellikle karayollarının belirli bölümlerinde gerçekleşen araç lastiği patlamalarında yaşadığımız adres bulma zorluklarını da kolaylaştıracaktır.

Bizler ümraniye oto kurtarıcı olarak sizlere en yakın mesafede bulunan çekici araçlarımızla müdahalede bulunduğumuz için araçlarınızla yolda kaldığınız anlarda yaşadığınız mağduriyetlerin de en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz. Tamamı alanında deneyimli çekici personelimiz aracınızı sorunsuz bir şekilde çekiciye aktarmakta ve araçlarınızın patlak lastiklerini nerede ve nasıl tamir ettireceğinizi öğrenmek istediğinizde de sizlere rehberlik edebilmektedir. Çekicilerle çıktığınız yolculuk içerisinde aracınızın lastiğini tamir ettirebileceğiniz yerler hakkında bilgi alabilir ve yine tamamen sizin kendi taleplerinize göre çekicinin gideceği yerin belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin tüm bu noktalarda en iyi desteği almanızı sağlıyoruz.

Oto Çekiciler Hangi Durumlarda Destek Verebilir?

İstanbul’da çekici hizmetini bütün deneyimi ile birlikte yüzde yüzünü vererek sunan firmamız sadece araç lastiklerinin patlaması durumunda istanbul oto çekici desteğini vermemektedir. Aynı zamanda firma olarak araçların ilerlemesinin mümkün olmadığı durumlarda kazalara yönelik çekici hizmetlerimizden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Böylece çok kısa süreler içerisinde trafik kazalarının etkilerini en kolay şekilde atlatabilmeniz de mümkün olabiliyor. Tüm otomobiller için kusursuz bir şekilde vermekte olduğumuz çekici hizmetlerimizi aynı zamanda motosiklet araçları için de sunabiliyoruz. Özellikle bir noktaya çekilmesinde zorluk yaşanan ağır motosikletlerin karıştığı kazalarda ya da bu motosikletlerde meydana gelen lastik patlamalarında motosikletlerin çekiciye yüklenmesini sağlayıp en kısa sürede çözüm üretmenizi de mümkün hale getiriyoruz.

Kazaları önlemek mümkün olmasa da bizler ümraniye oto kurtarıcı olarak araç lastiklerinin patlamasına karşı tedbirli olmanız adına sizleri de uyarıyoruz. Burada araç lastiklerinin ömürlerinin yaklaşık 45 ile 50 bin km arasında olduğuna dikkat çekiyor ve araç lastiklerinin basınç seviyelerini mutlaka kontrol etmeniz gerektiğini sizlere açıklıyoruz. Lastiklerin patlamasını tetikleyebilecek olan araçların aşırı bir şekilde yüklenmesi gibi durumlara karşı da önlem almanızı tavsiye ediyoruz. Her sürüş öncesi aracın etrafında bir kez dönerek tüm lastikleri basınçları ve havaları ile birlikte yola çıkmadan kontrol etmek güvenli bir sürüş yapmanızdan da emin olmanızı sağlayacaktır. Yine de tüm teker patlamalarında bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA